Site Üyeliği ve Kullanımı Hakkında

 1. Site Üyeliği Ücretlimi?

  Bodeka.org’a üye olmak ücretsizdir. Deniz kayağına ya da Bodeka’nın etkinlikleri ve duyurularını takip etmek için web sitemize üye olabilir, forum alanında merak ettiğiniz soruları sorabilir, diğer başlıklara cevap verebilirsiniz.

  Fakat Bodeka.org web sitesine üye olmak Bodeka’ya resmi üye olmak anlamına gelmez, etkinliklere katılabilmek için dernek üyesi olmak gereklidir.

 2. Web sayfasına nasıl üye olacağım?

  Siteye üye olmadan sadece Bodeka yönetimi tarafından uygun görülen haberlerden haberdar olma üyeliğidir. Bu sayede, kayıtlı e-posta adresinizden Bodeka’nın duyurularını takip edebilirsiniz.
  Ana sayfada sol bloktaki kutucuklarda “Haberdar Ol” linkini tıklayarak ücretsiz olarak abone olabilir yada aynı linkten aboneliğinizi silebilirsiniz.
  Not: Bodeka’nın deniz etkinliklerine katılabilmek için Bodeka Dernek Üyesi olmak gereklidir.

 3. Web sitesine üye olarak hangi özellikleri kullanabilirim?

  Web sitesine üye olarak, Bodeka’nın etkinliklerinden, eğitimlerinden, sosyal aktivitelerinden e-posta yoluyla haberdar olabilirsiniz.
  Prensip olarak, web sayfamızda yayınladığımız bilgiler tüm ziyaretçilerin görüntülemesine açıktır. Gerek web sitesi içeriği, gerekse forum içeriğindeki görseller, linkler, dosyalar site üyesi olmadan da görüntülenebilir. Bodeka web sitesi içeriği, yalnızca ilgili site editörü tarafından değiştirilebilir ya da eklenebilir. Fakat, tüm web sitesi üyeleri Bodeka Forum’da, forum kuralları çerçevesinde, istedikleri herhangi bir konuyu paylaşıma/tartışmaya açabilir, mevcut konulara cevap yazabilirler.
  Web sitesi altyapısında, site içi mesajlaşma özelliği sayesinde, iletişime geçmek istediğiniz bir web sitesi üyesine mesaj gönderebilirsiniz.
  Etkinlik Programı sayfamızda görülen etkinliklere web sitesi üstünden kayıt olabilirsiniz. Bunun için ilgili etkinliğe tıklayıp “katıl” düğmesine basmanız yeterli.
  Not: Bodeka deniz etkinliklerine yalnızca dernek üyeleri katılabilmektedir. Dernek üyesi olmayan web sitesi üyeleri, sosyal aktivitelere, başlangıç seviyesi eğitimlerine ve birtakım (ilkyardım eğitimleri, kampçılık eğitimleri vb.) eğitimlere katılabilirler.

Gelecek Etkinliklerimiz

No events