Sultanahmet Gezisi 13 Şubat 2010

Loading Map....

Tarih/Saat
13/02/2010
Tüm Gün

Mekan
Sultanahmet


Merhaba BODEKA,

Yaşadığımız dünya harikası bu güzel şehri sadece denizden değil, kışın verdiği fırsatla bazen de karadan keşfetmek için 13 Şubat Cumartesi günü eşsiz bir fırsat yakaladık.

Kurucu üyemiz profesyonel rehber ve yürüyüş turları organizatörü sevgili Arzu’ya binlerce teşekkürler. Klasik Sultanahmet-Tarihi Yarımada rotasını, tamamen farklı açılardan ele alarak, bitmez tükenmez sorularımıza sabırla yanıt vererek, bizlere muhteşem bir İstanbul şöleni yaşattı.

On kişilik grubumuza aktif katılımları için ve organizasyonu üstelenen Erim’e teşekkürler.

Elbette, bu güzel fırsattan istifade edemeyen denizci dostlarımızı da düşündük. Mart ayında yeni bir İstanbul güzergâhında buluşacağız.

Esen kalınız.

Şevket

Rehberimiz Arzu Tutuk hakkında kısa bilgi :

Rehberimiz_Arzu_Tutuk

BODEKA Kurucu Üyesi Arzu Tutuk, turizme 1998–2004 seneleri arasında Kaş’ta outdoor rehberliği yaparak başladı. Öncelikle seakayak ve yürüyüş olmak üzere Güney Batı Anadolu’da Bougainville Travel’in sunduğu tüm turlarda rehberlik yaptı. 2002 yılında Turizm Bakanlığından kokartını alarak profesyonel tur rehberi oldu. Rehberlik yaparak tüm Türkiye’yi gezdi. 2004 yılından beri Anadolu’ya çıkmıyor, sadece İstanbul’da yürüyüş turları düzenliyor. Şu anda Turizm Bakanlığının düzenlediği uzmanlaşma eğitimine devam ediyor. Arzu’nun İstanbul yürüyüş turlarıyla ilgili daha fazla bilgi için: www.walksinistanbul.com

Etkinlik Fotoğraf Albümü için Tıklayınız