Parasal Zeka Semineri 28 Şubat 2010

Map Unavailable

Tarih/Saat
28/02/2010
10:30 - 12:30


Merhaba BODEKA,

E-posta ile 17 Şubat’ta duyurulduğu üzere, üyemiz Yönetim Danışmanı, Yazar ve Girişimci Sayın Hakan Turgut, katılımını teyit eden BODEKA üyeleri ve dostları için 28 Şubat Pazar günü saat 10:30-12:30 arasında “Parasal Zeka” başlıklı seminerini sundu.

Parasal Zeka
Kişisel Finans ve Para Yönetimi
Seminer Programı

Finansal hedeflerinizi belirlemek ve geleceğinizi planlamak istiyorsanız,
Para kazanma yeteneğinizi geliştirmek ve paranın siin için çalışmasını sağlamak istiyorsanız;
Ekonomik krizlerden en az seviyede etkilenmek istiyorsanız;
Borçlarınızdan kurtulmak istiyorsanız;
Vergi ödemelerinizi minimuma indirmek istiyorsanız;
Doğru ve karlı yatırımlar yapmak istiyorsanız;
İstediğiniz zaman, istediğiniz yaşam standardında emekli olmak istiyorsanız;
Kişisel harcamalarınızı (evlilik, tatil, seyahat, araba, ev, okul masrafları, vb.) finanse etmek istiyorsanız;
Bütün bu isteklerinize cevap olacak programdır.

Hakan Turgut, “Parasal Zekâ” ve “Eğitim Oyunları” isimli kitapların yazarı, yönetim danışmanı ve girişimcidir. Lisansını Marmara Üniversitesi İşletme (İng.) Bölümünde, yüksek lisansını ise Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsünde tamamladı. 2003 yılında Melih Arat ile birlikte İmpetus Eğitim Danışmanlık’ı kurmadan önce Finansbank, Colgate Palmolive, Pfizer İlaçları, İnoksan Endüstriyel Mutfak ve AIG Hayat Sigorta gibi çok uluslu firmalarda görev yaptı. ABD merkezli Junior Chamber International (JCI) ve İngiltere merkezli Institute of Leadership and Management (ILM) tarafından uluslararası eğitimci akreditasyonuna sahiptir.

Türkiye Zekâ Oyunları Kulübünün aktif üyesiyken 1998’de Dünya Beyin Olimpiyatları Şampiyonasında başkan yardımcısı olarak görev aldı ve Genç Türk Beyin Takımı kaptanlığını yaptı. 1999’da Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü tarafından seçilerek Türkiye’yi temsilen Milano’da “Global Sorunlara Yerel Çözümler” konulu programa katıldı. Hakan Turgut’un projeleri ve makaleleri 2001 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesinde, 2002 yılında Bilkent Üniversitesinde ve Dış Ticaret Müsteşarlığında sunuldu.

Samanyolu TV’de “Yaşama Sanatı” isimli programın yapım ekibinde görev alan Hakan Turgut, Radyo Spor’da “İş, Yaşam ve Spor” isimli programı hazırlayıp sundu. Çeşitli İnternet sitelerinde, gazete ve dergilerde işletme yönetimi konusunda köşe yazıları yayımlanmaktadır. Değişik eğitim, danışmanlık şirketleri ile işbirliği halinde seminer ve danışmanlık hizmetleri veren Hakan Turgut, evli ve bir çocuk babasıdır. İstanbul’da yaşıyor. En sevdiği hobisi, üyesi olduğu BODEKA’da deniz kanosu (seakayak) yapmaktır.

Bilgi için:
Hakan Turgut
Yazar, Danışman
T : +90 (216) 345 66 88
F : +90 (216) 345 66 93
W: www.hakanturgut.com

Seminer hakkında BODEKA Başkanı Şevket Kocaaydın’ın izlenimleri:

Merhaba BODEKA,

Denizci üyelerimizin karadaki becerilerinden istifade etmeye devam ediyoruz. Bugün değerli üyemiz Hakan Turgut, ihtisas ve anışmanlık yaptığı alanlardan yola çıkarak bizlere “Parasal Zeka” konulu bir seminer sundu. Gerek BODEKA üyeleri olarak bizlerin
gerekse fırsatı değerlendiren BODEKA dostlarının sevgili arkadaşımız Hakan Turgut’un seminerinden büyük bir kazanım elde ettiğimize inanıyorum.

Bilhassa finansal sistemin az kazananlar üzerinde nasıl bir yük oluşturduğunun en ince detayı ile anlaşılır bir dilde sunulması ve önerilen çözüm yolları çok yararlı oldu. Bu fırsatı kaçıran arkadaşlarımız için üzülmemek elde değil.

Bu vesile ile sevgili Hakan Turgut’a teşekkür ediyoruz.

Bugünkü etkinliğe katılan BODEKA dostlarını kulübümüz hakkında bilgilendirme fırsatı da bulduk.

Mart ayında Boğaziçi’nde deniz kayağı turları, havuzda eğitimler ve ilk yardım eğitiminin yanı sıra
kültürel içerikli kara etkinliklerimize devam edeceğiz.

Sevgiyle kalınız.
Şevket Kocaaydın